FILIA W GOWIDLINIE – OTWARCIE 18 MAJA

2020-05-12 07:06

FILIA W GOWIDLINIE – OTWARCIE 18 MAJA (PONIEDZIAŁEK) – NOWE ZASADY

Przedstawiamy nowe zasady udostępniania księgozbioru:

WYPOŻYCZALNIA

• Biblioteka stosuje limit użytkowników przebywających w wypożyczalni jednocześnie –1 czytelnik.
  • Czytelnik jest zobowiązany do noszenia maseczki lub innego zabezpieczenia zakrywającego nos i usta.
  • Czytelnik jest zobowiązany do dezynfekowania dłoni bądź do używania rękawiczek, które również należy dezynfekować.
  • Po wejściu do lokalu czytelnik zatrzymuje się w wyznaczonym miejscu w bezpiecznej odległości od lady biurka.

• Czytelnik po dezynfekcji dłoni, wkłada do papierowej torby na stoliku książki do zwrotu i umieszcza w torbie kartkę z danymi i datą zwrotu podaną przez bibliotekarza.
  • Zwrócone książki pozostaną w kwarantannie przez 5 dni.
  • Czytelnik pozostaje w wyznaczonym miejscu do chwili wypożyczenia zamówionych lub wskazanych na miejscu książek.
  • Nie ma możliwości samodzielnego dostępu do półek z książkami.
  • Wybrane wcześniej książki lub wskazane na miejscu w bibliotece będą podawane przez bibliotekarza.
  • Czytelnicy proszeni są o ograniczenie czasu pobytu do minimum i przebywanie w lokalu tylko przez czas niezbędny do zwrotu i wypożyczenia zbiorów.

CZYTELNIA

• Nie można korzystać na miejscu z księgozbioru czytelni.
  • Zamówione wcześniej książki z czytelni można wypożyczyć za pośrednictwem wypożyczalni.
  • Prosimy dokonywać zamówienia pocztą e-mail: filiagowidlino@wp.pl

lub telefonicznie: 58 681 60 51

• Nie można korzystać z komputerów, kserokopiarek, drukarek i skanerów.
  • Biblioteka zawiesza prenumeratę czasopism.