HISTORIA WILKA LUCJANA - ZAJĘCIA CZYTELNICZE

2019-10-18 12:16

W czwartek, 17 października, uczniowie klasy III d ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Sierakowicach, wzięli udział w zajęciach czytelniczych, które prowadzimy od wielu lat w ramach współpracy z biblioteką szkolną. Zajęcia miały charakter zabawy, w której wszyscy uczniowie mogli wziąć udział. To najlepszy sposób na promowanie czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży. Książka „Sentymentalny wilk”, autorstwa Geoffroy de Pennart, to wyjątkowo zabawna historia dobrze wychowanego wilka, który czasem bywa bardzo głodny i musi sobie z tym poradzić, a jak, dowie się ten, kto odwiedzi bibliotekę i weźmie udział w zajęciach. Zapraszamy !

Relację fotograficzną z zajęć można zobaczyć na stronie biblioteki w zakładce DLA DZIECI – GALERIA ZDJĘĆ