ZAJĘCIA CZYTELNICZE W BIBLIOTECE – KLASA O SP W TUCHLINIE

2017-11-10 13:06

W piątek, 10 listopada, grupa uczniów z klasy O ze Szkoły Podstawowej w Tuchlinie, wzięła udział w zajęciach czytelniczych, które prowadzimy w ramach współpracy z gminnymi placówkami oświaty. Zabawy czytelnicze związane były ze zbliżającym się Światowym Dniem Pluszowego Misia (25 listopada). Głównym bohaterem zajęć był kochany przez wszystkie dzieci Kubuś Puchatek. Dzieci najchętniej bawiły się w małą bibliotekę, w której „pracowała” para bibliotekarzy. Wszyscy chętnie wypożyczali książki, oglądali i wymieniali na inne. Najwięcej radości przyniosła zabawa w doczepianie ogonka Kłapouchemu. Pozdrawiamy wszystkie dzieci oraz panie. Bardzo dziękujemy na przepiękne ozdoby choinkowe, które otrzymaliśmy na pamiątkę spotkania.
Zdjęcia ze spotkania można oglądać na stronie biblioteki w zakładce DLA DZIECI – GALERIA ZDJĘĆ.