Filia w Gowidlinie – odwiedziny kl. III z ZS w Tuchlinie

2017-05-31 13:40

30 maja, Filię Biblioteki Publicznej w Gowidlinie, odwiedziła III klasa z ZS w Tuchlinie wraz z panią Elżbietą Recław i panią Ireną Pezda. Dzieci, mimo pieszej wędrówki, były pełne zapału i ciekawe nowego miejsca. Z chęcią wzięły udział w zabawie bibliotecznej, w czasie której jedna uczennica, wybrana przez Panie nauczycielki, odegrała rolę bibliotekarki, pozostałe dzieci wcieliły się w role czytelników. Dzieci, po zapoznaniu się z książkami, kolorowały zakładki przedstawiające ich ulubione postaci z bajek. Na zakończenie zostały pasowane na czytelników, na dowód czego otrzymały specjalne dyplomy. Po słodkim poczęstunku wyruszyły w drogę powrotną. Zdjęcia ze spotkania można obejrzeć na stronie biblioteki, w zakładce DLA CZYTELNIKÓWGALERIA ZDJĘĆ.