PRZEDSTAWIENIE W BIBLIOTECE – „KUBUŚ PUCHATEK” - GRUPA TEATRALNA „MIOTŁA”

2017-05-25 13:54

We wtorek i środę, 23 i 24 maja, Grupa teatralna „Miotła”, którą tworzą uczniowie Gimnazjum w Sierakowicach, pod opieką pani Małgosi Płotka, przedstawiła trzem grupom uczniów z Sierakowic i  Łyśniewa, jedną z przygód Kubusia Puchatka i jego przyjaciół, która kończy się odkryciem bieguna północnego. Występ aktorów był bardzo miłą niespodzianką dla zaproszonych gości. Gratulujemy wszystkim aktorom. Warto ich naśladować. Mają pasję i talent, i potrafią to wykorzystać. Brawo dla Faustyny (Kubusia Puchatka, Szymona (Krzysia), Karoliny (Prosiaczka), Agaty (Kłapouchego), Klaudii (Kangurzycy), Mai (Maleństwa), Agaty (Sowy), Ali (Królika), Julii (narratora) i oczywiście dla pani Małgosi Płotka.  Pamiętajcie o naszej Bibliotece, czekamy na was. Do zobaczenia.
Fotorelacja ze spotkań znajduje się na stronie Biblioteki w zakładce –DLA DZIECIGALERIA ZDJĘĆ.
W zakładce DLA DZIECIFILMY, można obejrzeć dwie części relacji z jednego ze spotkań.