ZAJĘCIA CZYTELNICZE W BIBLIOTECE – KL. II G ZE SP W SIERAKOWICACH

2017-04-20 12:29

W czwartek, 20 kwietnia, uczniowie klasy II g ze SP w Sierakowicach, wzięli udział w zajęciach czytelniczych przygotowanych przez bibliotekę w ramach współpracy z placówkami oświaty w naszej gminie. Wszystkie dzieci z chęcią uczestniczyły w zabawie, której główną bohaterką była pewna mysz, koneserka literatury. Była okazja do wykazania się talentem aktorskim, a także dobrą znajomością alfabetu. Uczniowie dowiedzieli się jak korzystać z biblioteki i gdzie szukać książek dla dzieci. Na zakończenie wyrazili swoją opinię na temat zajęć, w których uczestniczyli. Oceny były bardzo, bardzo pozytywne. Mamy nadzieję, że zajęcia zachęcą ich do częstego odwiedzania biblioteki.
Fotorelacja z zajęć znajduje się na stronie biblioteki w zakładce –DLA DZIECIGALERIA ZDJĘĆ.